Kodėl verta rinktis būstą Svencelėje ?


Nekilnojamo turto rinkos situacija Lietuvoje

Nekilnojamojo turto kainos paskutiniu metu visoje Lietuvoje auga, tačiau tai visai neįtakoja žmonių sprendimo įsigyti nuosavą būstą. Vien Vilniuje per mėnesį yra rezervuojama apie 700 skirtingo tipų butų ir kotedžų. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių yra linkę investuoti į nekilnojamąjį turtą ir mieliau renkasi savo nuosavus namus, negu nuomą iš kitų asmenų. Tai patvirtina ir nekilnojamojo turto vertinimai pajūryje. Anot nekilnojamojo turto ekspertų susidomėjimas gyvenu pajūryje kasmet auga, tuo pačiu auga ir nauja nekilnojamojo turto pardavimų specifika - projektų pardavimas. Tai butų, namų ar kotedžų pardavimai, kurie vyksta dar pilnai nepastačius būsto. Tokį pirkimo pobūdį pasirinkęs žmogus investuoja į būsimą būstą pajūryje, gauna ne tik preliminarią būsto pirkimo sutartį su garantija, bet taip pat ir įprastai žemesnę būsto kainą nei esanti rinkoje. Tokį pasiūlymą šiuo metu galima gauti ir Svencelės krašte.

Augantis Svencelės populiarumas

Svencelė - tai gyvenvietė įsikūrusi Klaipėdos rajono pakraštyje, prie pat Kuršių marių. Dar prieš keletą metų ši vietovė buvo mažai žinoma lietuviams, tačiau, jei užklaustume jų šiai dienai apie Svencele, nė vienam nekiltų klausimas kurioje Lietuvos dalyje ją galime rasti ir ką šiame krašte veikti. Sparčiai besiplečiantis Svencelės kraštas poilsiautojus iš visos Lietuvos traukia ne tik savo aktyvia veikla, bet ir nuostabiu kraštovaizdžiu ir ramybes oaze. Svencelėje tiek poilsiautojai, tiek nuolatiniai gyventojai gali išbandyti daug naujų ir kvapą gniaužiančių veiklų ant Kuršių marių kranto. Jeigu norisi išbandyti savo jėgas naujose veiklose - tai puiki vieta Jums! Svencelėje galėsite išbandyti jėgos aitvarų treniruotes ir patirti buriavimo malonumą. Jei Jums arčiau širdies ramesnis poilsis - netoli esančiame Drevernos uoste galėsite išbandyti vandens kruizus, pasiplaukiojimą vandens dviračiais ar baidarėmis. Taip pat Dverenoje esantis uostas Jūs greitai ir patogiai nuplukdys į Kuršių Neriją, kurioje galėsite pažinti Pilkąsias kopas, esančias tarp Pervalkos ir Juodkrantės bei puikiai matomas iš Svencelės pusės. Visi šie malonumai vis dažniau patraukia žmonių dėmesį, todėl ne retas Lietuvos gyventojas susidomi apie gyvenimą būtent Svencelės krašte.

Naujausi nekilnojamo turto projektai Svencelėje

Nuolat augantis ir besiplečiantis Svencelės kraštas siūlo vis platesnes galimybes įsigyti nekilnojamąjį turtą Svencelėje. Vienas iš projektų pasiūlymų yra "Svencelės marios". Čia naujieji marių gyventojai galės atrasti ne tik aktyvios veiklos, bet taip pat kvapą gniaužiančios gamtos ramumą, jaukumą ir didingą kraštovaizdį. Kvartalą sudarantys 15 dvibučiai namai, leis:

  • 30 šeimų džiaugtis erdviais, 85 kv. m. kotedžais
  • pajausti jaukumą, kurį suteiks modernus būsto išplanavimas su panoraminiais langais į Kuršių marias
  • efektyviai išnaudotu kiekvienu kotedžo centimetru
Pirmame aukšte suprojektuota jauki virtuvė bei erdvi svetainė leis atsipalaiduoti visai šeimai, po ilgos dienos ir kartu praleisti vakarus.

Antrame kotedžo aukšte suprojektuoti du miegamieji bei poilsio erdvė, suteiks privatumo kiekvienam šeimos nariui bei leis jaukiai priimti netikėtus svečius.

Įsigiję būstą "Svencelės mariose" Jums nereikės rūpintis nei elektros, nei būtinųjų komunikacijų pravedimu, nes visa tai jau bus parengta dar prieš Jums įsikraustant, o kokybės standartus užtikrins šios srities profesionalai.

Nereikės rūpintis ir parkavimo vieta ar vaikų žaidimo aikštele, kadangi kiekvienas kotedžas turės savo vietą automobiliui, o "Svnecelės mariose" gyvenantys vaikai galės džiaugtis erdve ir modernia žaidimų aikštele. Teritorijos privatumas - tai tik dalis privalumų, kuriuos siūlo naujai statomas kotedžų kvartas "Svencelės marios". "Svencelės marios" - tai naujas gyvenimo kokybės standartas visai šeimai prie pat Kuršių marių!

Norėdami sužinoti daugiau, susiekite su "Svencelės marių" vadybininkais.

svenceleje bustas