APIE MUS


Išskirtinis dėmesys jūsų būsimiems namams Svencelėje


S vencelės marios - tai naujų kotedžų kvartalas Svencelėje, šalia Kuršių marių kranto. Čia Jūsų laukia ramūs vakarai, nuostabus kraštovaizdis ir širdžiai jaukūs pasivaikščiojimai marių pakrante. Kvartalas esantis visai arti Kuršių marių pakrantės leis Jums mėgautis grynu oru ir gamtos ramybe. Tai vieta, kurioje pamirštamas miesto šurmulys ir automobilių gausa. Svencelės marios - tai naujas poilsio standartas ne tik atostogų metų, bet ir kasdieniame gyvenimo tempe. Sužinokite, kodėl verta rinktis gyvenamą būstą Svencelės mariose šiandien.

Dėmesys detalėms, jaukumui ir savitumui - tai mūsų vizija Jums!

S vencelės marios - tai naujas ir modernus, aukščiausius kokybės standartus atitinkantis 30 kotedžų kvartalas. Šiame, naujai statomame kotedžų kvartale, Jūsų laukia: 15 dvibučių modernių namų; individualūs įėjimai; tvarkinga, apželdinta ir apšviesta aplinka; asfaltuotas kelias iki pat marių kranto; erdvios automobilių stovėjimo aikštelės bei privati vaikų žaidimo aikštelė, kurioje veiklos ras ne tik mažieji kvartalo gyventojai, bet ir jų tėvai.
Statybų pradžia: 2022 m.

Jaukūs vakarai, romantiški saulėlydžiai, rami aplinka ir gamtos apsuptis - tai tik dalis malonumų, kurie Jūsų laukia naujuose Jūsų namuose Svencelėje, ant marių kranto.


Naujas Jūsų būstas ant Kuršių marių kranto

Svencelės marių kotedžų kvartalas esantis visai arti Kuršių marių pakrantės leis Jums mėgautis grynu oru ir gamtos ramybe. Tai vieta, kurioje pamirštamas miesto šurmulys ir automobilių gausa. Svencelės marios - tai naujas poilsio standartas ne tik atostogų metų, bet ir kasdieniame gyvenimo tempe.